• Napisz do nas

Dotacje dla Sportu

Dla kogo dotacje sportowe?

Dotacje sportowe to finansowe wsparcie, jakie jest udzielane organizacjom, instytucjom oraz osobom prywatnym, które prowadzą działalność związaną z upowszechnianiem sportu. Dotacje sportowe mogą pochodzić z różnych źródeł, takich jak państwowe programy dotacyjne, fundacje, przedsiębiorstwa prywatne czy programy Unii Europejskiej.

Dotacje sportowe mają na celu wspieranie działań związanych z rozwojem sportu, takich jak  budowa i modernizacja obiektów sportowych, organizacja imprez sportowych, szkolenia sportowców oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Dofinansowanie projektu może przyczynić się do zwiększenia jego zasięgu, a tym samym do dotarcia do większej liczby osób, które chcą aktywnie spędzać czas i uprawiać sport.

Dla organizacji i instytucji działających w dziedzinie sportu, dotacje sportowe stanowią ważne źródło finansowania i pozwalają na realizację celów statutowych oraz na rozwój oferty sportowej. Dla osób prywatnych, dotacje sportowe mogą stanowić wsparcie w realizacji swoich indywidualnych planów sportowych, w tym szkoleń, uczestnictwa w zawodach sportowych czy zakupu sprzętu sportowego.

Co zrobić żeby dostać dotację?

Jednym z ważnych aspektów związanych z ubieganiem się o dotacje sportowe jest spełnienie określonych kryteriów i złożenie wniosku w konkursie. Konkursy są organizowane przez różne instytucje i wymagają złożenia szczegółowego wniosku, w którym należy przedstawić:

·         opis projektu,

·         harmonogram realizacji,

·         plany finansowe,

·         informacje o organizacji lub osobie, która składa wniosek.

Warto jednak pamiętać, że proces uzyskania dotacji sportowej wymaga poświęcenia czasu i wysiłku, a uzyskanie dofinansowania nie jest pewne, dlatego opłaca się powierzyć to zadanie specjalistom. Nasz zespół dokładnie zapozna się z wymaganiami konkursowymi i przygotuje starannie wniosek o dotację sportową, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie finansowego wsparcia.

Co oferujemy?

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz kompleksową usługę i wsparcie merytoryczne. Zakres naszych usług obejmuje:

·         sprawdzenie, czy kwalifikujesz się do udziału w konkursie o dotację,

·         przygotowanie kompletnego wniosku z załącznikami,

·         naniesienie poprawek,

·         pomoc w skompletowaniu dokumentów i sprawdzenie ich poprawności,

·         rozliczenie dotacji,

·         przygotowanie sprawozdania z projektu.

Wnioski o dotacje do 100 tysięcy złotych przygotowujemy bezpłatnie. Pobieramy jedynie prowizję od kwoty otrzymanego dofinansowania. Jeśli zatem nie uda Ci się otrzymać dofinansowania – nie ponosisz żadnych kosztów.

Dodatkowe korzyści dla Klienta

Współpraca z nami nie ogranicza się tylko do przygotowania wniosku. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, odpowiadamy na wszystkie pytania, które pojawią się w trakcie naszej współpracy oraz po tym, jak otrzymasz dofinansowanie.

Decyzji o tym, czy chcesz powierzyć nam rozliczenie dotacji i sporządzenie sprawozdania z projektu nie musisz podejmować od razu. Mamy jednak nadzieję, że na etapie przygotowywania dla Ciebie wniosku, przekonasz się, że warto powierzyć nam również rozliczenie dofinansowania.

Nie masz pewności, czy możesz otrzymać pieniądze na rozwój Twojego klubu? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, podczas której zweryfikujemy, czy kwalifikujesz się do pozyskania dofinansowania.

logo ab v03

Kontakt

  • Inowrocławska 16/18
    91-033 Łódź
  • 604-112-709
  • 730-130-730
  • www.audytbiznesowy.pl